CONTACT FORM
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Here you can add some decription
Login form
Sorry, User can NOT register!

Działka na Mazurach Lokata kapitału.

Grunty na Mazurach

ogólne

 • Typ oferty: Działka rolna 
 • Forma oferty: sprzedam 
 • Województwo: warmińsko-mazurskie 
 • Powiat: Giżycko 
 • Miejscowość: Kamionki 
 • Adres: 11-500 Kamionki, Polska 
 • Powierzchnia ogólna w m2: 4000 
 • Cena ogółem: 120000 
 • Cena za 1 m2: 30 
 • INFO O OFERCIE:

  OFERTA INWESTYCYJNA - KAMIONKI
  - czyste powietrze
  - bliskość lasu
  - czyste zarybione jezioro
  - dzikie zwierzęta w zasięgu wzroku

  Nasza oferta jest odpowiedzią na obecną sytuację na rynku. Zakup ziemi powoduje, że Wasze oszczędności będą stabilne i bezpieczne. Inwestycja w ziemię a zgłasza w tak wyjątkowym miejscu jakim są Mazury, odporna jest na kryzysy ekonomiczne, zmieniające się warunki klimatyczne czy konflikty zbrojne.

  Mazurska ziemia daje Ci wyjątkową stabilność Twoich oszczędności.Jako pełnoprawny właściciel ziemi otrzymujesz akt notarialny własności zabezpieczony księgą wieczystą.

  Dodatkowym aspektem wpływającym na decyzję tysięcy osób inwestujących w Mazurską ziemię jest chęć przekazania swojego majątku swojej rodzinie. Ziemia podlega dziedziczeniu.

  Powierzchnia działki 4000m2 - działka przy drodze Bogacko - Kamionki

  Media w drodze:- woda- kanalizacja- prąd

  Okolica to bardzo spokojna wieś Kamionki, przyległą do lasu nieopodal jeziora Dejguny.

  Lokalizacja jest prawdziwą enklawą dzikiej przyrody. Wystarczy wstać odpowiednio wcześnie aby móc obserwować dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisku. Przez działkę przechadzają się często stada saren oraz kozłów.
  Amatorzy grzybobrania, każdej jesieni z całą pewnością znajdą coś dla siebie.

  Dejguny, to najbliższe jezioro, które swoją czystością oraz bogactwem oraz różnorodnością życia przyciąga entuzjastów dzikiej przyrody. Miłośnicy nurkowania oraz wędkowania z całą pewnością znajdą coś dla siebie.
  Najbliższe sąsiedztwo to gospodarstwa rolnicze, agroturystyczne.Lokalizacja stanowiąca idealną bazę wypadową na Mazurach.

  LOKALIZACJA:
  Kamionki/ BOGACKO - kameralna wieś w pobliżu Giżycka położona nad jeziorem Dejguny o powierzchni 760 hektarow. Do plaży gminnej piechotą jest 18 minut, samochodem 2 minuty.- dojazd do Giżycka to około 13km;- do Warszawy i Gdańska ok. 250km; - najbliższe zabudowania w odległości ok. 50m 300m;- odległość do jezior na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich; do jeziora Kisajno 4km, do jeziora Tajty 3km

  Więcej ofert nieruchomości z okolic i na mazurach na stronie nadjeziorem.info.pl

  Kompleksowa obsługa kredytów na zakup nieruchomości. Oferuję pomoc doświadczonego doradcy finansowego w przypadku załatwiania procedur kredytowych. Bezpłatne badanie zdolności w 24 bankach.

  Zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

  Niniejszy opis stanowi jedynie informację i może ulegać zmianom.