CONTACT FORM
Quisque tincidunt ornare sapien, at commodo ante tristique non. Integer id tellus nisl. Donec eget nunc eget odio malesuada egestas.
SEND
Here you can add some decription
Login form
Sorry, User can NOT register!

Dom na sprzedaż Siemiatycze

Nowoczesny dom Siemiatycze

ogólne

 • Typ oferty: Dom jednorodzinny 
 • Forma oferty: sprzedam 
 • Województwo: warmińsko-mazurskie 
 • Miejscowość: Siemiatycze 
 • Adres: Słowicza, 17-300 Siemiatycze, Polska 
 • Powierzchnia ogólna w m2: 300 
 • Cena ogółem: 750000 
 • INFO O OFERCIE:

  Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż dom w Siemiatyczach.

  Dom położony jest na uboczu miejscowości na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Słowicza.

  Powierzchnia działki ok. 1200mkw
  Przed domem przygotowane miejsca parkingowe dla gości. Podjazd i miejsca parkingowe wykonane z betonu (B-30 ), Beton z domieszką włókien szklanych, które zabezpieczają beton przed pękaniem oraz trudnymi warunkami atmosferycznymi ( słońce, mróz ) . Cały beton był szlifowany i frezowany.
  Przy domu potężny garaż, zmieści samochód dostawczy, z miejscem na warsztat i magazyn. W garażu pełnowymiarowy kanał serwisowy. Pod garażem wiercona studnia głębinowa z systemem Grundfos. Własna woda gospodarcza i spożywcza.

  W całym domu jest wykonana zaawanasowana instalacja elektryczna, zarządzana systemem belgijskiej firmy Duo Techno, umożliwiająca integrację i wygodne sterowanie zainstalowanymi systemami w budynku : oświetlenia ( Xilo i Dalux, Kreon), ogrzewania trzystrefowego ( Valiant, Yaga i Mabis ), alarmu ( Satel ), monitoringu TVR, poprzez system video kamer, oraz bardzo zaawansowanego Video domofonu firmy Duo Techno. Video domofon jest także zintegrowany z system dostępu do budynku na linie papilarne. Video domofon posiada aktywną funkcję przekierowania rozmowy na dowolny nr telefonu komórkowego, rejestrowanie rozmowy, oraz wykonuje trzy zdjęcia osoby dzwoniącej z trzech dowolnych kamer i wysyła te zdjęcia na wcześniej ustawiony adres e-mailowy. Zarządzanie tymi systemami odbywa się za pomocą monitorów dotykowych z intuicyjnym interfejsem lub estetycznych włączników wielofunkcyjnych rozmieszczonych w całym domu. Możliwe jest sterowanie aplikacją na telefon lub tablet z dowolnego miejsca na świecie w którym mamy dostęp do internetu. System ten umożliwia nam również podgląd obrazu z kamer poprzez aplikację i internet.

  Ogrodzenie i brama stalowa z okuciami i łącznikami ze stali nierdzewnej. Brama otwierana za pomocą siłowników elektrycznych marki FAAC, sterowanych z pilota lub aplikacji. Wszystko malowane proszkowo i wypalane w piecu.
  Więcej ofert nieruchomości na mazurach na stronie wlasnykat lub nadjeziorem

  Kompleksowa obsługa kredytów na zakup nieruchomości. Oferuję pomoc doświadczonego doradcy finansowego w przypadku załatwiania procedur kredytowych. Bezpłatne badanie zdolności w 24 bankach. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Niniejszy opis stanowi jedynie informację i może ulegać zmianom.